Zadzwoń do nas
+48 (13) 469 18 31
Formularz kontaktowy
Zarezerwuj online

Serdecznie witamy na naszej stronie

png.pngDom Wypoczynkowy „SAN" - serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Solinie o każdej porze roku, osoby indywidualne, rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane, wycieczki szkolne. Nasz dom umożliwia wypoczynek w czystym górskim powietrzu i bardzo miłej domowej atmosferze. Doskonale nadaje się do relaksu i oderwania się od miejskiej rzeczywistości. Dom Wypoczynkowy "SAN" jest budynkiem wolostojącym, położonym przy zaporze w pięknym ekologicznie czystym terenie.

SOLINA - nieomal w centrum Bieszczadów, wśród 

ok2.pngzielonych wzgórz, błyszczą wody rozległego zbiornika zaporowego, zwanego Jeziorem Solińskim, a niekiedy Bieszczadzkim Morzem. Powstało ono w wyniku wybudowania zapory i spiętrzenia wód Sanu i Solinki. Nazwa jeziora pochodzi od miejscowości Solina położonej obecnie przy zaporze. Dawna wieś Solina, lokowana w połowie XV w., leżąca u ujścia Sanu i Solinki już nie istnieje, pokryły ją wody jeziora. Solina to dziś modna i znana miejscowość turystyczna i wypoczynkowa, którą Jezioro Solińskie wzbogaca naturalnymi walorami turystycznymi oraz stwarza dodatkowe możlowości do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, wędkarstwa i innych sportów wodnych.

Mila atmosfera, dobre warunki, a także konkurencyjne ceny gwarantują Państwu zadowolenie z pobytu w naszym domu wypoczynkowym.